Over FGH
Footgolf Clubs Nederland
Internationaal
Spelregels
De bond
Sponsoring
Nieuws
Banen
Toernooien & competities
Alle toernooien
Punten tabel FGH ranking 2024
Lente/Zomertour 2024
Kalender 2024
Dutch Open 2024
Licentie 2024
Ranking
NL Ranking 2022-2023
Uitslag 2019-2020
Uitslag 2020-2021
Uitslag 2021-2022
Contact
Voorwaarden
Toernooien
Aankomende toernooien
31 Dec 2024
Footgolf Holland Licentie 2024
Categorie:
Categorie E
31 Dec 2024
Footgolf Holland + FIFG Licentie 2024
Categorie:
Categorie A
22 Sep 2024
DFL Round 10: Strijensche Golfclub (1x18holes single) WT100
Categorie:
Categorie C
07 Sep 2024
DFL Round 9: Brabantgolf Rijen (3x9 Holes) WT100
Categorie:
Categorie D
10 Aug 2024
DFL Round 8: Golfbaan de Zeeuwsche (1x18 holes single) WT100
Categorie:
Categorie C
27 Jul 2024
DFL Round 7: Golfcentrum Roosendaal 1x18 single WT100
Categorie:
Categorie D
29 Jun 2024
Open Nederlands Kampioenschap FootGolf 2024(2x18holes) Golfbaan Crimpenerhout
Categorie:
Categorie E
23 Jun 2024
DFL Round 6: Brabant Golf Rijen (3x9 Holes single) WT100
Categorie:
Categorie D
26 May 2024
DFL Round 5: Strijensche Golfclub (1x18 Single) WT100
Categorie:
Categorie C
11 May 2024
DFL Round 4: Dutch Open 2024 Brunssummerheide (3x18 single) WT250
Categorie:
Categorie B
20 Apr 2024
DFL Round 3: NTB
Categorie:
Categorie D
13 Apr 2024
DFL Round 2: Crimpenerhout WT100 (1x18 Single)
Categorie:
Categorie C
31 Mar 2024
Inschrijving Kwalificatie Euro 2024 Turkije
Categorie:
Categorie A
30 Mar 2024
DFLW Round 8: Crimpenerhout
Categorie:
Categorie D
Gespeelde toernooien
21 Jul 2023
DFL 2023 Round 9: Tespelduyn - Starttijden worden backwords bepaald
Categorie:
Categorie C
08 Jul 2023
DFL 2023 Round 7: WT250 FootGolf Rijnmond Cup 8 juli Crimpenerhout 2 X 18 Start Shotgun 14:30 en 19:00 uur. Dinner (17:30) included.
Categorie:
Categorie B
01 Jul 2023
DFL 2023 Round 6: WT100 Amersfoort Open 2x18 holes inschrijven via Footgolf Society
Categorie:
Categorie B
25 Jun 2023
DFL 2023 Round 5: WT100 Strijen (shotgun)
Categorie:
Categorie C
14 May 2023
DFL 2023 Round 3: WT100 Harderwold 2x9 holes Tee Times
Categorie:
Categorie D
06 May 2023
DFL 2023 Round 2: WT100 Brunssum (2x18 + Lunch)
Categorie:
Categorie B
29 Apr 2023
DFL 2023 Round 1: WT100 Strijen (shotgun)
Categorie:
Categorie C
23 Apr 2023
DFLW 2023 Round 8: WT100 Amersfoort (tee time)
Categorie:
Categorie D
08 Apr 2023
DFLW 2023 Round 7: Crimpenerhout
Categorie:
Categorie D
24 Mar 2023
DFLW 2023 Round 6 : WT250 Footgolf Brabant Cup 2023 inschrijven via: https://www.footgolfbrabant.eu/faqs
Categorie:
Categorie B
12 Mar 2023
DFLW 2023 Round 4: 2022/2023 Tespelduyn 1x18holes
Categorie:
Categorie D
27 Nov 2022
DFLW 2023 Round 3 - 2022/2023 - Amersfoort 1x18 holes tee time
Categorie:
Categorie D
20 Nov 2022
DFLW 2023 Round 2 - 2022/2023 - Dongen 1x18 shotgun (wt100)
Categorie:
Categorie D
06 Nov 2022
DFLW 2023 Round 1 - 2022/2023 - Rijen 3x9 shift 1 11:00 / shift 2 13:30u (27 spelers max per shift)
Categorie:
Categorie D
13 Aug 2022
DFL Round 9 - WT100 - Crimpenerhout (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie C
06 Aug 2022
DFL Round 8 - WT100 - Dongen (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie C
30 Jul 2022
DFL Round AFO - WT100 - Amersfoort Footgolf Open (Beneluxliga)
Categorie:
Categorie C
08 Jul 2022
DFL Round CC - WT500 - Brunssum (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie A
18 Jun 2022
DFL Round 4 - WT100 - Crimpenerhout (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie C
12 Jun 2022
DFL Round 7 - WT100 - Strijen (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie C
03 Jun 2022
DFL Round 6 - WT100 - Tespelduyn (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie C
20 May 2022
DFL Round 5 - WT250 - Motion Cup ( inschrijven via www.footgolfmotion.com/themotioncup 20-21-22 mei, WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie B
23 Apr 2022
DFL Round 3 - WT100 - Brunssummerheide (2x18 holes, Beneluxliga, WK Kwalificatie) shotgun
Categorie:
Categorie B
09 Apr 2022
DFL Round 2 - WT100 - Amersfoort (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie C
02 Apr 2022
DFLW Round 6 - Crimpenerhout
Categorie:
Categorie D
26 Mar 2022
DFL Round 1 - WT250 - FGB Cup (WK kwalificatie)
Categorie:
Categorie B
20 Mar 2022
DFLW Round 8 - Strijen (WK kwalificatie - WT100)
Categorie:
Categorie D
13 Mar 2022
DFLW Round 7 - Tespelduyn
Categorie:
Categorie D
13 Feb 2022
DFLW Round 5 - Rijen (3x9)
Categorie:
Categorie D
05 Feb 2022
DFLW Round 4 Dongen (cat. D, Tee Time) WK Kwalificatie
Categorie:
Categorie D
21 Nov 2021
DFLW Round 3 - Rijen 3x9 (cat.E shot gun)
Categorie:
Categorie E
14 Nov 2021
DFLW Round 2 - Strijen (cat. D, Shotgun)
Categorie:
Categorie D
06 Nov 2021
DFLW Round 1 - Crimpenerhout (cat. D, Tee Time)
Categorie:
Categorie D
09 Jul 2021
DFL Round 13: Capital Cup 2021 WT 500
Categorie:
Categorie A
01 Jul 2021
DFL Round 12: Almkerk WT 50
Categorie:
Categorie C
26 Jun 2021
DFL Round 11: Amersfoort WT 50
Categorie:
Categorie C
20 Jun 2021
DFL Round 1: Crimpenerhout WT100
Categorie:
Categorie C
12 Jun 2021
DFL Round 10: Dongen WT 50
Categorie:
Categorie C
04 Jun 2021
DFL Round 9: Tespelduyn WT 100
Categorie:
Categorie C
29 May 2021
DFL Round 8: Reymerswael schelde cup (2x18 holes) WT 100
Categorie:
Categorie B
23 May 2021
DFL Round 7: Almkerk WT 250 (2x18 inc lunch)
Categorie:
Categorie B
16 May 2021
DFL Round 6: Strijen WT 50 Shotgun
Categorie:
Categorie C
09 May 2021
DFL Round 5: Crimpenerhout WT 100
Categorie:
Categorie C
01 May 2021
DFL Round 4: Dongen WT100
Categorie:
Categorie C
17 Apr 2021
DFL Round 3: Brunssummerheide WT100
Categorie:
Categorie C
17 Apr 2021
DFL Round 2: Brunssummerheide WT50
Categorie:
Categorie C
03 Apr 2021
Wintertour R8: De Zeeuwsche
Categorie:
Categorie E
06 Mar 2021
Wintertour R7: Hitland
Categorie:
Categorie E
15 Nov 2020
Wintertour R6 - Rijen Shift 1(11:00u) Shift 2(13:45u)
Categorie:
Categorie E
08 Nov 2020
Wintertour R5 - Crimpenerhout
Categorie:
Categorie D
25 Oct 2020
Wintertour R4 - Dongen
Categorie:
Categorie D
18 Oct 2020
Wintertour R3 - Tespelduyn
Categorie:
Categorie E
10 Oct 2020
Wintertour R2 - Strijen
Categorie:
Categorie E
03 Oct 2020
Wintertour R1 - Capital Cup
Categorie:
Categorie B
05 Sep 2020
DFL Lente - Round 11 - NK Footgolf dag 1
Categorie:
Categorie C
15 Aug 2020
DFL Lente - Round 10 - Dongen
Categorie:
Categorie C
09 Aug 2020
DFL Lente - Round 9 - Tespelduyn Noordwijk
Categorie:
Categorie C
02 Aug 2020
DFL Lente - Round 8 - Strijen
Categorie:
Categorie C
25 Jul 2020
DFL Lente - Round 7 - Hoogland Amersfoort
Categorie:
Categorie C
19 Jul 2020
DFL Lente - Round 6 - Crimpenerhout
Categorie:
Categorie C
12 Jul 2020
DFL Lente - Round 5 - Dorhout Mees
Categorie:
Categorie C
28 Jun 2020
DFL Lente - Round 4 - Almkerk
Categorie:
Categorie C
21 Jun 2020
DFL Lente - Round 3 - Rijen
Categorie:
Categorie C
14 Jun 2020
DFL Lente - Round 2 - Brunssum
Categorie:
Categorie C
03 Jun 2020
DFL Lente - Round 1 - Crimpen
Categorie:
Categorie C
16 Feb 2020
DFL Winter - Round 8 - Biddinghuizen
Categorie:
Categorie D
02 Feb 2020
DFL Winter - Round 7 - Strijen
Categorie:
Categorie D
19 Jan 2020
DFL Winter - Round 6 - Spaarnwoude
Categorie:
Categorie E
01 Dec 2019
DFL Winter - Round 5 - Crimpen
Categorie:
Categorie D
24 Nov 2019
DFL Winter - Round 4 - Amersfoort
Categorie:
Categorie D
10 Nov 2019
DFL Winter - Round 3 - Almkerk
Categorie:
Categorie E
27 Oct 2019
DFL Winter - Round 2 - Gouda
Categorie:
Categorie E
18 Oct 2019
DFL Winter - Round 1 - Crimpen
Categorie:
Categorie B
07 Sep 2019
Dutch Footgolf League R11 - Rhoon ( NK 1e dag )
Categorie:
DFL
17 Aug 2019
Dutch Footgolf League R10 - Assen
Categorie:
DFL
11 Aug 2019
Dutch Footgolf League R9 - Rhoon
Categorie:
DFL
21 Jul 2019
Dutch Footgolf League R8 - Hoogland Amersfoort
Categorie:
DFL
14 Jul 2019
Dutch Footgolf League R7 - Dorhout Mees
Categorie:
DFL
30 Jun 2019
Dutch Footgolf League R6 - Crimpenerhout
Categorie:
DFL
02 Jun 2019
Dutch Footgolf League R5 - Rhoon
Categorie:
DFL
27 May 2019
Dutch Footgolf League R4 - Hoogland Amersfoort
Categorie:
DFL
18 May 2019
Dutch Footgolf League R3 - Dorhout Mees
Categorie:
DFL
12 May 2019
Dutch Footgolf League R2 - Strijen
Categorie:
DFL
28 Apr 2019
Dutch Footgolf League R1 - Crimpenerhout
Categorie:
DFL
21 Oct 2018
Portugal Open ( EFT Final )
Categorie:
4.1
15 Sep 2018
Footgolf Masters
Categorie:
2.2
14 Sep 2018
English Open
Categorie:
4.2
02 Sep 2018
ZomerTour Ronde 12: Dutch Open/NK (FGH1500)
Categorie:
5.1
26 Aug 2018
Amersfoorts Open 2018
Categorie:
2.2
19 Aug 2018
The UK Open 2018
Categorie:
5.2
12 Aug 2018
Belgium Open Footgolf 2018
Categorie:
4.1
12 Aug 2018
FootGolf European Masters Championship
Categorie:
5.3
05 Aug 2018
Swiss Footgolf Trophy 2018 WT500
Categorie:
5.3
29 Jul 2018
ZomerTour Ronde 11: Strijen (FGH1000)
Categorie:
3.2
22 Jul 2018
Irish Open
Categorie:
5.1
21 Jul 2018
Belgisch Kampioenschap
Categorie:
3.1
15 Jul 2018
ZomerTour Ronde 10: Assen (FGH1000)
Categorie:
4.1
15 Jul 2018
WT250 Assen
Categorie:
4.1
08 Jul 2018
Italian FootGolf Open 2018
Categorie:
5.4
01 Jul 2018
Luxembourg Open 2018
Categorie:
4.2
24 Jun 2018
The International ( UK )
Categorie:
4.3
23 Jun 2018
ZomerTour Ronde 9: Almkerk (FGH500)
Categorie:
3.1
17 Jun 2018
French Open 2018
Categorie:
5.3
10 Jun 2018
ZomerTour Ronde 8: Rhoon (Capital Cup) (FGH1500)
Categorie:
5.4
03 Jun 2018
ZomerTour Ronde 7: Amersfoort (FGH1000)
Categorie:
3.3
27 May 2018
Austrian FootGolf Open 2018
Categorie:
5.3
20 May 2018
Hungarian Open 2018
Categorie:
5.3
19 May 2018
ZomerTour Ronde 6: Rhoon (FGH500)
Categorie:
3.1
13 May 2018
Slovak FootGolf Open 2018
Categorie:
5.3
12 May 2018
ZomerTour Ronde 5: Winkel (FGH500)
Categorie:
1.2
06 May 2018
ZomerTour Ronde 4: Hitland (FGH500)
Categorie:
3.2
06 May 2018
WT500 The Czech Open
Categorie:
5.1
29 Apr 2018
U.S. Open 2018 Major
Categorie:
5.2
28 Apr 2018
The Swedish Open
Categorie:
1.2
22 Apr 2018
ZomerTour Ronde 3: Crimpenerhout (FGH1000)
Categorie:
3.1
22 Apr 2018
WT250 Crimpenerhout
Categorie:
4.1
15 Apr 2018
ZomerTour Ronde 2: Gouda (FGH500)
Categorie:
3.2
01 Apr 2018
ZomerTour Ronde 1: Spaarnwoude (FGH1000)
Categorie:
3.2
25 Mar 2018
Footgolf France Etappe 3
Categorie:
5.3
18 Mar 2018
The WinterSeries Finale
Categorie:
2.2
10 Mar 2018
Footgolf France Etappe 1
Categorie:
4.3
02 Mar 2018
Turkish Open
Categorie:
3.1
04 Feb 2018
The WinterSeries Ronde 8
Categorie:
2.2
14 Jan 2018
The WinterSeries Ronde 7
Categorie:
2.2
17 Dec 2017
The WinterSeries Ronde 6
Categorie:
2.2
06 Dec 2017
Open du Maroc
Categorie:
5.2
03 Dec 2017
The WinterSeries Ronde 5
Categorie:
2.2
19 Nov 2017
The WinterSeries Ronde 4
Categorie:
2.3
12 Nov 2017
The Algervian
Categorie:
5.2
29 Oct 2017
The WinterSeries Ronde 3
Categorie:
2.3
15 Oct 2017
The WinterSeries Ronde 2
Categorie:
2.2
15 Oct 2017
European Masters Championship
Categorie:
5.3
08 Oct 2017
The WinterSeries Ronde 1
Categorie:
2.3
01 Oct 2017
The Dutch Open WT250 Crimpenerhout
Categorie:
4.1
29 Sep 2017
English Open WT250 Tillgate
Categorie:
4.3
27 Aug 2017
NK 2017 WT100
Categorie:
5.1
20 Aug 2017
NK voorronde Strijen WT100 (ipv Almkerk)
Categorie:
3.1
13 Aug 2017
Swiss Open 2017 WT500
Categorie:
5.3
13 Aug 2017
NK voorronde Seve WT50
Categorie:
2.3
09 Aug 2017
German Open 2017 EFT
Categorie:
4.1
05 Aug 2017
NK voorronde Amersfoort WT100
Categorie:
3.3
29 Jul 2017
NK voorronde Gouda WT50
Categorie:
2.2
23 Jul 2017
NK voorronde Assen (i.p.v. St. Nyk)
Categorie:
2.2
22 Jul 2017
NK voorronde Nieuwerkerk WT50
Categorie:
2.2
15 Jul 2017
NK voorronde Hardewijk
Categorie:
2.2
14 Jul 2017
Slovak Open 2017 WT500
Categorie:
5.1
07 Jul 2017
Italian Open 2017 WT1000
Categorie:
5.5
02 Jul 2017
Luxemburg 2017 WT250
Categorie:
4.1
02 Jul 2017
Sloveniƫ WT100 EFT250
Categorie:
5.1
01 Jul 2017
NK voorronde Assen WT50
Categorie:
2.2
25 Jun 2017
French Open 2017 WT1000
Categorie:
5.4
24 Jun 2017
NK voorronde Winkel WT50
Categorie:
2.2
14 Jun 2017
The After
Categorie:
4.1
11 Jun 2017
The Capital Cup 2017
Categorie:
5.5
04 Jun 2017
NK voorronde Julianadorp
Categorie:
2.1
28 May 2017
NK voorronde Strijen
Categorie:
3.2
21 May 2017
Austrian Open WT500
Categorie:
5.2
20 May 2017
NK voorronde Spaarnwoude
Categorie:
3.1
14 May 2017
Irish Open WT500
Categorie:
5.3
06 May 2017
NK voorronde Amsterdam
Categorie:
3.1
29 Apr 2017
NK voorronde Crimpenerhout
Categorie:
3.1
29 Apr 2017
Flanders Cup
Categorie:
3.1
23 Apr 2017
Spaarnwoude Competitie 2017 R9
Categorie:
1.2
23 Apr 2017
Spaarnwoude Competitie Eindklassement
Categorie:
2.2
22 Apr 2017
NK voorronde Bentwoud
Categorie:
2.2
22 Apr 2017
Footgolf France Etappe 7
Categorie:
4.3
15 Apr 2017
NK voorronde Midden Beemster
Categorie:
3.1
09 Apr 2017
Turkish Open
Categorie:
5.1
09 Apr 2017
EFT Spanje
Categorie:
5.2
02 Apr 2017
Footgolf France Cup Etape 3&4
Categorie:
5.2
26 Mar 2017
Spaarnwoude Competitie 2017 R8
Categorie:
1.2
25 Mar 2017
NK voorronde Borchland Open
Categorie:
1.3
18 Mar 2017
Footgolf France Etappe 1
Categorie:
4.3
12 Mar 2017
Spaarnwoude Competitie 2017 R6(inhaal)
Categorie:
1.2
19 Feb 2017
Spaarnwoude Competitie 2017 R4(Inhaal)
Categorie:
1.2
12 Feb 2017
Spaarnwoude Competitie 2017 R7
Categorie:
1.2
18 Dec 2016
Spaarnwoude Competitie 2017 R5
Categorie:
1.2
12 Dec 2016
Grand Final Marrakech
Categorie:
3.1
25 Nov 2016
Portugal Open
Categorie:
3.3
12 Nov 2016
German Open
Categorie:
3.2
30 Oct 2016
Spaarnwoude Competitie 2017 R3
Categorie:
1.2
09 Oct 2016
Spaarnwoude Competitie 2017 R2
Categorie:
1.2
01 Oct 2016
Hungary Open
Categorie:
3.2
25 Sep 2016
Spaarnwoude Competitie 2017 R1
Categorie:
1.2
04 Sep 2016
NK Finale
Categorie:
4.1
28 Aug 2016
NK Voorronde Rotterdam
Categorie:
2.1
21 Aug 2016
Belgium Open
Categorie:
2.2
14 Aug 2016
UK Open
Categorie:
4.4
14 Aug 2016
NK Voorronde Almkerk
Categorie:
2.2
07 Aug 2016
Swiss Open
Categorie:
3.3
07 Aug 2016
NK Voorronde Wijchen
Categorie:
2.1
23 Jul 2016
Amersfoort Footgolf Open
Categorie:
3.1
16 Jul 2016
NK Voorronde Amsterdam
Categorie:
3.1
10 Jul 2016
Italy Open
Categorie:
3.3
09 Jul 2016
NK Voorronde Assen
Categorie:
2.1
03 Jul 2016
NK Voorronde Winkel
Categorie:
3.1
26 Jun 2016
Czech open
Categorie:
2.1
18 Jun 2016
NK Voorronde Haaksbergen
Categorie:
2.1
12 Jun 2016
France Open
Categorie:
3.3
05 Jun 2016
Capital Cup
Categorie:
4.4
29 May 2016
Benelux Cup
Categorie:
2.2
22 May 2016
NK Voorronde Spaarnwoude
Categorie:
3.1
15 May 2016
Irish Open
Categorie:
3.2
15 May 2016
NK Voorronde Gouda
Categorie:
2.1
07 May 2016
NK Voorronde Zwolle
Categorie:
2.1
24 Apr 2016
Spaarnwoude Competitie 2016 R9
Categorie:
1.2
23 Apr 2016
NK Voorronde Benthuizen
Categorie:
2.1
10 Apr 2016
Spaarnwoude Competitie 2016 R8
Categorie:
1.2
03 Apr 2016
Spaarnwoude Competitie 2016 R7
Categorie:
1.2
14 Mar 2016
Turkish Open
Categorie:
2.1
13 Mar 2016
Spaarnwoude Competitie 2016 R6
Categorie:
1.2
06 Mar 2016
Spaarnwoude Competitie 2016 R5
Categorie:
1.2
31 Jan 2016
Spaarnwoude Competitie 2016 R4
Categorie:
1.2